Kokkekjole stretch

Velg Variant

Kokkekjole stretch

Art.nr. 2504263000

Unik dobbeltkneppet kokkekjole med stretchpaneler i ryggen og sidene for en behagelig passform. Fint fall i stoffet og legg foran som gir en fin silhuett. Pennelomme på ermet og håndkleholder i midjen. Lommer i sidesømmen.

- Stretchstoff blandet med vevd stoff for perfekt passform
- Pennelomme
- Lommer i sidesømmen
- Håndkleholder


Priser

Antall 1
Pris/stk 1230,40

Beregn pris

Antall
Størrelser Antall
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
Merking
Produktfarge

Hvit


Total pris
kr


Prisspesifikasjon
Spør oss om produktet

st



Segers Fabriker

Å bære et plagg fra Segers gjør deg ikke automatisk til en mester i jobben. Men mange mestere jobber i våre klær. Sveriges mest talentfulle og prisbelønte kokker er ett eksempel. Men Segers klær finner du ikke bare på kjøkkenet. Klærne brukes også av hovmesteren, servitøren, bartenderen, hotellresepsjonisten og hos personal innen helse og omsorg. Høy kvalitet, design som speiler bedriftens visjon og funksjon som personalet trives i. Med rett arbeidsklær løfter vi opplevelsen av virksomheten din.

Med Segers har du full kontroll fra start til mål. Vi eier våre egne produksjonsanlegg i Ukraina og Pakistan, med lager og logistikk i Estland. Rett plagg til rett tid, produsert på en ordentlig måte. Kvalitet- og produksjonskontroll gjøres fra hovedkontoret i Borås.


Vis samtlige produkter fra Segers Fabriker
Artikkelnummer 2504263000
EAN 7331645536825
Materiale 50/50% Refibra Lyocell (TENCEL?)/Repreve resirkulert polyester - Twill - 195g/m²
Vekt 440 g
Opprinnelsesland Ukraine
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original.
Lagersaldo XXS 10 st
Lagersaldo XS 15 st
Lagersaldo S 21 st
Lagersaldo M 13 st
Lagersaldo L 20 st
Lagersaldo XL 13 st
Lagersaldo XXL 14 st
Lagersaldo 3XL 10 st